Neden Forum Yurt?

Çünkü; Forum Kız Öğrenci Yurdumuz Ege Üniversitesi yürüme mesafesindedir. Kampüs kapısı maximum 10 dakika yürüme uzaklığındadır. Diğer tüm üniversitelere Bornova Metro istasyonundan ulaşım imkanı vardır. Yaşar Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi ve diğer kampüslere Metro ile ulaşılmaktadır. Kampüslere giden araçlar yurdumuzun alt sokağından geçmektedir. Yurdumuz Metro Bornova İstasyonuna yürüyerek 15 dakika araçla 3 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Yurdumuzun ayrıcalıklarını, aile sıcaklığı ve huzuru, güvenli ve bakımlı nezih sokaklarımız, okulunuza yürüyerek gidebilme imkanı, güleryüzlü personel, güvenlik, hijyen ve tüm kolay ulaşım olmasını söyleyebiliriz.

Ücretsiz Hizmetler

Ücretsiz Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Yurdumuzda sabah kahvaltısı , sınırsız çay ile ve bol çeşit ile sunulmaktadır.

Akşam yemeği yurdumuzda yapılmaktada ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. 4 çeşit olarak shazırlanan akşam yemeğimiz, bayan aşçımız tarafından ev yemekleri tadında yapılıp sıcak sıcak sunulmaktadır.

Güvenlik

Merkezi sistem 7x24 güvenlik kamerası ve günün her saati Yurt görevlisi bulunmaktadır.

Temizlik

Yurdumuzda odalar haftada bir gün periyodik olarak temizlenmektedir. Ortak alanların her gün temizliği yapılmaktadır.

Ücretsiz Çamşır ve Ütü

Yurdumuzda bulunan çamaşırhanemiz ve ütülerimizden Sabah saat 08.00 den gece saat 22.00 ye kadar ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Çamaşır ve ütü kullanımında yurt personelimiz öğrencilerimizi bilgilendirmekte ve yardımcı olmaktadırlar.

Hijyenik Arıtma Cihazından Su Kullanımı

Yurdumuzda bulunan arıtma cihazından elde edilmiş hijyenik sudan içme suyu ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.

Sınırsız İnternet

Sınırsız (Adil kullanım kotasız) 16 MB hızında WİFİ TTNET internet bağlantısı.

Ücretsiz Kullanımına Açık Mutfak

Yurdumuzda Pazar günleri mutfagımız sabah 08.00 den gece 22.00 ye kadar kullanıma açıktır.

Bazalı Dolaplı Odalar

Yurdumuzda 2- 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında bazalı konforlu yataklar, mini buzdolabı, ders çalışma masaları, geniş giyinme dolapları, rahat sandalyeler ve mefruşat bulunmaktadır. Tüm odalarımızın kendine ait özel banyo ve WC si bulunmaktadır.

Özel İzmir Bornova Forum Kız Öğrenci Yurdu - Kazım Dirik Mah. No:21 (Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü, İKEA ve Forum Bornova Alışveriş Merkezi Karşı Sokağı) Bornova - İZMİR

İletişim: 0532 057 65 35